branding

برندینگ

برندینگ

برند هر کسب و کاری بیانگر هویت آن مجموعه است. و ارتباط مستقیمی با اهداف آن سازمان در راستای بازاریابی، ارتباط با مشتریان و در نهایت فروش محصول و یا خدمات دارد. کسب و کار هایی که فاقد هویت هستند هر چقدر هم تلاش کنند باز هم دیده نمی شوند بنابراین خدمات برندینگ, انتخاب نام و نشان تجاری مناسب و بازاریابی برنامه ریزی شده از درجه اهمیت بالایی بر خوردار می باشد .

اهمیت برندینگ

برندینگ یکی از مهمترین مسائل جهت نشان دادن تصویر عمومی و همگانی از کسب و کار شما است. بهتر است بدانید حتی اگر بهترین محصول یا سرویس را تولید کنید بدون داشتن راه و روشی درست و تخصصی برای جذب مشتری بیزینس شما تعداد فروش کمتری نسبت به رقبایتان خواهد داشت.یک محصول نمی تواند به خودی خود ارزش ها و مزایای خود را به کسانی که آنلاین خرید می کنند نشان دهد برند سازی و ایجاد برند باعث می شودتا محصولات و خدمات شما مفهوم پیدا کند. ارزش و اعتباری که برند به محصول شما می دهد باعث می شود به مشتریان و مخاطبان نشان دهد که چرا لازم است محصولات شما را بخرند و یا برای خدمات شما پول بپردازند.

همچنین برندینگ قوی و هدفمند، کسب و کار شما را ارتقا می بخشد و باعث می شود تا شما در میان مشتریان به رسمیت شناخته شوید و در نهایت مشتریان شما، به مشتریان وفادار تبدیل شوند. مشتریان بیشتر جذب برندهایی می شوند که ارزش های مشابهی با آن ها داشته باشد. در این صورت، آن ها به دلیل احساس مشترکی که با خدمت شما پیدا می کنند به سمت برند شما کشیده می شوند و به دنبال آن به یک مشتری وفادار برای شما تبدیل می شوند که تا پایان با شما خواهند ماند.

Call center bro

برندینگ و برند سازی دیجیتال

برای دریافت مشاوره رایگان جهت رشد برند با بهترین خدمات برندینگ و برند سازی دیجیتال و اطلاع از هزینه و تعرفه شماره همراه خود را در فرم زیر وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

آنچه که در یک برند تجاری انجام می دهیم

طراحی لوگو

لوگو مهمترین وحیاتی ترین عامل در موفقیت برند یک مجموعه است.لوگو باید نمایانگر و نشان دهنده شرکت شما باشد اما در عین حال باید آن دسته از عوامل بصری که بیانگر ارزش های ذاتی و رسالت اصلی شرکت شماست را نیز بیان کند.طراحی لوگو و تعیین نام برند براساس ماهیت و هدف کسب و کار تخصص ما در اف آر اورجینال است.

شعار برند

شعار کلیدی برند شما برای مخاطبینتان چیست ؟شعار برند آنچه که هستید را به مخاطبان انتقال خواهد داد بعد از انتخاب نام برند سخت ترین مرحله انتخاب شعار برند است. شعار برند باعث می شود که چشم و ذهن مخاطب به سمت مجموعه شما جذب شود.

صدای برند

صدای برند بخشی از برند شناخته می‌شود. این مفهوم زمانی که قرار است از برند شما تولید محتوا صورت بگیرد بیشتر خود را نشان می‌دهد. درواقع می‌توان گفت که صدای برند تمام المان‌هایی است که مشتری و مخاطب با دیدن آن به یاد نام تجاری شما بیفتد. به‌طور مثال می‌توان به رنگ یا فونت استفاده‌شده در بیلبوردها اشاره کرد.

هویت بصری و برندبوک

برند بوک یک سند رسمی شرکت است که هویت برند را بیشتر با تمرکز بر جنبه های بصری آن توضیح می دهد و استانداردهای برند در آن ارائه می شود. ما با طراحی، اصلاح و تدوین هویت بصری و تهیه و تدوین برندبوک، به یکپارچگی هر چه بیشتر فعالیت های برند در بسترهای ارتباطی کمک می کنیم.

Thinking face bro

سوالات متداول

برندسازی و تعیین استراتژی های برند به شما کمک می کند وضعیت خود را در بازار حفظ و بهبود بخشید.چنانچه به فروش فعلی برند خود قانع شوید و فعالیتی در جهت برندسازی و تعیین استراتژی های برندینگ انجام ندهید، رقبای شما می توانند جایگاه خود را در ذهن مشتریان تثبیت کنند و در این صورت سهم بازار شما روز به روز کمتر خواهد شد. 

برندسازی یا برندینگ (Branding) فرآیندی منظم است که برای ایجاد آگاهی و افزایش وفاداری مشتری استفاده می­شود. هدف اصلی از برندسازی یک محصول، خدمت یا سازمان ایجاد ذهنیت و چشم انداز نسبت به تجارت خود در مشتریان است، تا جاییکه رفع نیازهای خود را در گرو مراجعه به شما بدانند.

شما می توانید از بخش پشتیبانی سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها