در خدمات دیجیتال مارکتینگ اف آر اورجینال

ما به دنبال بهترین خدمات برای شما هستیم

دیجیتال مارکتینگ

مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه جایگاه فضای مجازی برای پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی و سنتی بر همگان اثبات شده است. مدیریت پیج اینستاگرام لازمه کسب و کار شماست اما برای دریافت بازخورد مناسب نیازمند مدیریت صحیح هستید که این کار به دستان متخصصان این حوزه قابل حل است، هرکسی که صرفا یک ادمین اینستاگرام است نمی تواند مخاطب جذب کند، مدیریت پیج اینستاگرام به صورت اصولی و حرفه ای توسط یک تیم کاربلد می تواند مشتریان شما را جذب و فروش شما را چندبرابر کند.

پیج اینستاگرام
سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت یکی از خدمات همیشگی دیجیتال مارکتینگ است، امروزه با داشتن یک وب سایت جذاب می توانید سهم از دست رفته خود را در بازار بازگردانید، طراحی وب سایت قدم اول کسب و کار شما برای ورود به دنیای دیجیتال می باشد.

سئو سایت

سئو به معنای بهینه سازی سایت و رعایت یک سری اصول  ضروری به منظور افزایش رتبه در نتایج گوگل است برای اینکه بتوانید از وب سایت خود درآمد کسب کنید بهترین گزینه سئو سایت است،سئو نیاز هر وب سایتی است.

سایت
محتوا متنی

تولید محتوا متنی

امروزه از تولید محتوای متنی  یکی از کلیدی ترین و ضروری ترین بخش های بازاریابی محتوا می باشد.محتوای متنی یکی از مهمترین بخشهای بازاریابی است که مخاطب با خواندن آن به شما،محصولات و خدمات شما اعتماد می کند.

برندینگ

برندسازی صرفا هزینه های هنگفت برای تبلیغات نیست، شاید شما هم برخی از شرکت هایی را بشناسید که باتوجه به هزینه های هنگفت جهت تبلیغات و نشان دادن برند خود به مخاطب آنطور که باید و شاید برند سازی نکردند، با برند سازی درست و اصولی نام، سازمان و خدمات شما در ذهن مخاطب می ماند، بنابراین با اینکار نه تنها فعالیت برند شما بلکه اهداف و ارزش های آن به مشتری معرفی می شود و مشتری شما را به جای رقیبانتان انتخاب می کند.