blog portalX img

سئو سایت

خدمات سئو سایت چه کمکی به کسب و کار من می کند؟

بسیاری از کاربران برای پیدا کردن خدمات و خرید هر چیزی در گوگل به جستجو می پردازند  سئو سایت باعث می شود کاربران که در اینترنت خدمات و محصولات شما را جستجو می کنند به راحتی سایت شما را پیدا کرده و خرید انجام دهند. می توان گفت خدمات سئو مجموع کارهایی هستند که معمولاً توسط یک یا چند متخصص انجام می شود و به  آن‌ها در افزایش بازدید سایت در گوگل کمک می‌کند. به زبان ساده خدمات سئو و بهینه‌سازی وب سایت موجب می‌شود تا شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بیشتر و بالاتر از رقبایتان دیده شوید که اینکار تاثیر به سزایی در فروش و دیده شدن کسب و کار شما دارد.

هزینه و قیمت سئو سایت

هزینه سئو سایت بعد از تعیین اهداف کارفرما و بررسی و آنالیز میزان رقبا در حوزه مورد نظر و همچنین بررسی و تحلیل وب سایت مورد نظر مشخص خواهد شد بنابراین قبل از آن نمی توان برای سئو قیمتی را تعیین کرد.

شما می توانید درخواست سفارش سئو سایت خود را ثب کنید بعد از مشاوره رایگاان کارشناسان بررسی های لازم را در وب سایت شما را را انجام خواهند داد و سپس هزینه سئو سایت را به شما اعلام می دارند.

خدمات سئو سایت

بهینه سازی سایت

در ابتدای کار به آنالیز سایت شما میپردازیم بررسی دقیق سایت شما باعث می شود تا بهتر بتوانیم از نظر سرعت بارگذاری و اصول سئو آن را بهینه کنیم

لینک سازی اصولی

در خدمات سئو سایت با استفاده از روش های مناسب و دقیق و کارآمد برای لینک سازی داخلی و خارجی سایت شما می پردازیم

آنالیز کلمات کلیدی مناسب

برای بهتر دیده شدن سایت شما به آنالیز دقیق برای یافتن کلمات کلیدی مربوط به محصولات و یا خدمات شما خواهیم پرداخت

تولید محتوا

تولید محتوا هایی که با کیفیت تولید شده باشند و به صورت مرتب سئو شده باشد از اهمیت بسزایی در گوگل برخوردار است تاز این رو تیم تولید محتوا اف آر اورجینال می تواند به صورت کاملا اختصاصی به تولید محتوا برای سایت شما بپردازد.

سئو تکنیکال

تکنیکال سئو به معنی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو با هدف اینکه خزنده های گوگل به راحتی بتوانند تمام صفحات و برگه ها و محتوای سایت شما را ایندکس کنند.

سئو محلی

سئوی محلی باعث می شود جستجوگران محلی راحت‌تر شما را در سرچ‌های گوگل پیدا کنند.

سئو داخلی

سئو داخلی باعث می شود که موتورهای جستجو مانند گوگل درک بهتری از سایت شما خواهند داشت. هر چقدر سایت از ساختار بهتری برخوردار باشد و کاربران بیشتری به آن علاقه­ مند باشند، گوگل نیز توجه بیشتری به آن سایت نشان می­دهد

سئو خارجی

سئو خارجی باعث دیده شدن سایت شما و برندینگ کسب و کار شما می شود. ما با ایجاد لینک های خارجی و درج لینک شبکه های اجتماعی به شما جهت برندینگ کسب و کارتان کمک خواهیم کرد.

Plain credit card rafiki

سفارش سئو سایت

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خدمات تخصصی سئو سایت  و همچنین اطلاع از هزینه و تعرفه  شماره همراه خود را در فرم زیر وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

Questions bro

سوالات متداول

باتوجه به هزینه سئو و زمان بر بودن آن پیشنهاد ما این است که به صورت فاز به فاز پیش بروید توصیه متخصصان ما این است که سه کلمه کلیدی می‌تواند مناسب باشد و پس از آن می توانید تعداد کلمات بیشتری را اضافه کنید.

سئو فرآیند زمان بری است و نمی توان مدت زمان مشخصی را تعیین کرد با توجه به حوزه فعالیت کسب و کار شما و میزان رقابتی که وجود دارد زمان دقیق و مشخصی وجود ندارد اما معمولا بین 6 ماه تا یک سال به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

بله، برای افزایش بازدید سایت، فروش بیشتر و دیده شدن سریع می توانید از تبلیغات گوگل استفاده کنید. بهترین کار این است که همزمان از سئو سایت و تبلیغات گوگل استفاده کنید.

بله، برای مشاهده نتیجه پیشرفت عملکرد و روند پیشرفت بهینه‌سازی سایت، کارشناسان سئو به صورت ماهانه برای شما گزارش ارسال خواهند کرد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها