Judge-amico

شرایط و قوانین

 • تمامی حقوق و مطالب این وب سایت توسط اف آر اورجینال مدیریت می‌شود هر گونه سوء استفاده از مطالب موجود در سایت، پیگرد قانونی دارد و هیچ فردی اعم از حقیقی و حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت اف آر اورجینال برای فروش،بارگذاری مجدد مطالب و یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. و در هر کجا غیر از صفحاتی که متعلق به ما است از نام ما و خدمات ما استفاده شود به منزله نقص قوانین است و طبق قانون برخورد می شود. فلذا از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وب سایت و یا خرید یکی از خدمات و محصولات ما نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وب سایت  اف آر اورجینال و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.
 • طبق شرایط و قوانین اف آر اورجینال این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است.

لازم به ذکر است که تمامی طرح ها در این وب سایت توسط طراحان این مجموعه انجام شده و با اطلاع آنها در وب سایت منتشر شده است فلذا پس از انتشار طراح نمی تواند خواستار حذف آن از وب سایت شود.

 • کاربران می بایست هنگام ثبت سفارش مورد نظر خود، اطلاعات صحیح و به صورت کاملا دقیق پرکنند. درصورت درج اطلاعات ناقص یا نادرست، وب سایت اف آر اورجینال هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

سفارش هایی که بر ضد قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ، طراحی نمی شود.

 • شما به مجموعه اف آر اورجینال اطمینان و تعهد می دهید که از کارهایی که بر خلاف قوانین و شرایط استفاده از ” سایت اف آر اورجینال” می باشد استفاده نخواهید کرد و از این کار که باعث آسیب رساندن و یا از معیوب ساختن و از کار انداختن وب سایت شوید استفاده نخواهید کرد و همچنین مجاز به دسترسی به اطلاعات و محتویات وب سایت به هیچ عنوان نیستید.
 • وب سایت اف آر اورجینال ممکن است داری لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد که هیچ یک از آن ها در دسترس و تحت کنترل این مجموعه نباشد و وب سایت اف آر اورجینال هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایت ها و لینک های قرار گرفته ندارد وجود هریک از این لینک ها به معنای تایید و یا ارتباط ما با دارنده این وب سایت ها نمی باشد و فقط به معنای سهولت دسترسی شما قرار گرفته شده است و مجموعه اف آر اورجینال هیچ ضمانتی در این خصوص ندارد. شما توافق و متعهد می شوید که مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب های احتمالی توسط این لینک ها که به رایانه شما وارد می شود به عهده خودتان می باشد و اف آر اورجینال هیچ مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.
 • سایت اف آر اورجینال هیچ گونه مسئولیتی در قبال حذف شدن لینک ها ،صفحات وب سایت و تاخیر و یا عدم کارکرد وب سایت به دلیل مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، سیستمی عوامل طبیعی و مخابراتی و … را ندارد.
 • با توجه به عرف بین المللی طراح این حق را دارد که نام، لوگو و یا امضا کوچکی از خود را در گوشه ای از طرح و یا وب سایت طراحی شما توسط خود او را درج نماید به دلیل آن که خیلی از طراحان از همین طریق به دیگران معرفی می شوند و پروژه های جدیدی دریافت می کنند. در صورتی که شما خواستار این هستید این امضا (نام و یا لوگو) حذف شود قبل از شروع پروژه این موضوع را با ما در میان بگذارید و بنابراین به دلیل سلب عنوان کپی رایت مبلغی توافقی به طراح باید پرداخت کنید.
 • برای شروع طراحی مشتری موظف است مبلغ طراحی را به صورت کامل از طریق ثبت سفارش آنلاین و یا کارت به کارت واریز کند در غیر اینصورت سفارش شما انجام نخواهد شد.
 • تمامی طراحی های ارسالی اگر از نظر رنگ، فونت، متن، عکس های طراحی مورد پسند مشتری واقع نشد طراحان اف آر اورجینال موظف به اعمال تغییرات تا سه مرتبه تغییر می باشد و بیش از آن شامل هزینه اضافه می باشد
 • ممکن است ما به هر دلیلی سرویس ها و یا محتوای سایت را تغییر دهیم حق تغییر هر یک از این ها برای ما محفوظ است در این صورت شما توافق می کنید که باتوجه به خواندن قوانین درج شده از اعمال تغییرات بدون اطلاع قبلی و در زمان های مختلف اطلاع دارید.
 • هر یک از نمونه کارهای درج شده برای خرید به منظور حفظ حقوق طراحان با طرح های سفارش داده شده توسط مشتری متمایز است.
 • شرایط استرداد وجه در پروژه های طراحی
 1. در صورتی که سفارشات طراحی قبل از شروع طراحی به هر دلیلی از سوی کارفرما لغو شود مجموعه موظف است به استرداد کل مبلغ پرداختی به کارفرما خواهد بود.
 2. در صورتی که کمتر از 24 ساعت از زمان سفارش طراحی گذشته باشد و کار فرما خواستار لغو سفارش باشد به دلیل ایده پردازی زمان گذاشته شده برای طراحی استرداد مبلغ با اعمال کسر 50% از مبلغ پرداختی مقدور خواهد بود.
 3. در صورتی که بیش از 24 ساعت از زمان ثبت سفارش گذشته باشد و کارفرما به هر دلیلی قصد لغو پروژه را داشته باشد. تیم اف آر اورجینال به دلیل وقت و انجام ایده پدازی و انجام طراحی موظف به پرداخت هیچ گونه خسارتی نمی باشد و امکان استرداد وجه وجود ندارد.
 4. در صورتی که کارفرما به ادامه روند و تغییرات  و دریافت اتودها توجهی نکند پروژه مختومه و امکان استرداد وجه وجود ندارد و اف آر اورجینال موظف به پرداخت هیچ گونه خسارتی نخواهد بود.
 5. آن دسته از پروژه هایی که بیش از دو ماه در حالت معلق بوده و کارفرما برای انجام پروژه هیچ اقدامی نکنند به دلیل دم توجه از سوی کارفرما پایان یافته و تمامی حق و حقوق مالی به نفع مجموعه خواهد بود و هیچ مبلغی با عنوان عدم پایان کار و یا عدم دریافت فایل قابل قبول نیست و هیچ مبلغی به کارفرما داده نمی شود.
 6. در صورت عدم همکاری کارفرما در خصوص اعلام نظر و پیشنهاد در خصوص رسیدن به نقطه مشترک را نداشته باشد و خواستار لغو پروژه باشد به دلیل لغو یک طرفه از سوی کارفرما تمامی حقوق مادی و معنوی طرح های ارائه شده به کارفرما محفوظ بوده و مجری هیچ تعهدی در قبال عودت وجه به کارفرما نخواهد داشت.
 • عضویت در وب سایت اف آر اورجینال کاملا رایگان است و ثبت نام در وب سایت به منظور مطالعه قوانین و مقرارت وب سایت اف آر اورجینال خواهد بود.
 • هنگام ثبت نام شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.
 • شما به عنوان عضو وبسایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:
 1. استفاده شما از وبسایت اف آر اورجینال مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده باشد.
 2. شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر غیرمجاز و مسئولیت آن بر عهده خودتان می باشد و ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
 3. هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله این مجموعه را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.
 4. دسترسی و استفاده از وب سایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این مجموعه فراهم می کند.
 5. شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید.
 • استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:
 1. برای اهداف غیر قانونی
 2. برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
 3. برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
 4. برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
 5. برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
 6. برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات وب سایت اف آر اورجینال اینترنت تاثیر می‌گذارد.
 7. برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
 8. برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
 9. برای دخالت در سرویس‌های امنیتی
 10. این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.
 • کپی رایت و مالکیت معنوی
 1. وبسایت اف آر اورجینال، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این مجموعه موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت (از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها ) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.
 2. این شرکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند:

نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری این شرکت

حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری و …

 1. شما بدون اجازه کتبی این مجموعه مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.