2238 1

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام چه هزینه ای دارد؟

پکیچ برنزی مدیریت پیج اینستاگرام

1,950,000 تومان/ماهانه

پکیچ نقره ای مدیریت پیج اینستاگرام

2,300,000 تومان/ماهانه

پکیچ طلایی مدیریت پیج اینستاگرام

4,600,000 تومان/ماهانه

خدمات مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟

تولید محتوای اختصاصی

یکی از مهمترین بخش مدیریت پیج اینستاگرام تولید محتوا اختصاصی است، کاربران با خواندن کپشن و محتوا پیج، جذب محصولات و یا خدمات شما می شوند

ارسال گزارش ماهانه

به صورت ماهانه گزارشی کامل از تمامی فعالیت‌های انجام داده شده برای شما ارسال خواهد شد این گزارش شامل تعداد پست ها و استوری های ارسالی طراحی شده و همچنین میزان تعامل کاربران می باشد.

طراحی گرافیکی

هر پستی که در مدیریت پیج اینستاگرام درج می شود باید دارای قالب و طرح گرافیکی مشخصی باشد ما در اف آر اورجینال قالب های اختصاصی و کاملا حرفه ای و همچنین پست هایی زیبا و کاربر پسند را برای پیج شما طراحی می کنیم

آنالیز پیج اینستاگرام

Analyze amico

تیم تخصصی وب سایت اف آر اورجینال خدمات آنلاین آنالیز پیج اینستاگرام شما را انجام داده و تمام کمی و کاستی‌های پیج شما را به اطلاعتان می‌رساند.

در این آنالیز تمام موارد همچون

  1. بیوگرافی
  2. پروفایل
  3. محتوا
  4. کپشن
  5. هشتگ‌ها
  6. فالورها

مورد بررسی و پردازش قرار می‌گیرد همچنین همراه با راهکارهای مکتوب با اطلاعات آماری تا 72 ساعت در قالب فایل PDF خدمتتان ارائه می گردد.

عوامل موثر مدیریت پیج اینستاگرام

تقویم زمانی محتوا

در ابتدای کار زمان بندی مشخص برای درج محتوا تعیین می شود تا زمان‌بندی تمامی پست ها و استوری ها مشخص شوند

پاسخگویی به کامنت و دایرکت

برای برقراری تعامل درست و به‌موقع با مشتریان، پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها بسیار ارزشمند است و نشانه ارزش گذاری به کاربران می باشد بنابراین تیم اف آر اورجینال پاسخگوی کامنت ها و دایرکت ها می باشد.

هشتگ گذاری مناسب

هشتگ ها کانال ورودی مشتریانی هستند که پیج شما را فالو نکرده اند.بنابراین هشتگ ها تاثیرات بسزایی در دیده شدن پیج شما دارد و باید از هشتگ هایی استفاده کرد که سرچ بالایی دارند

افزایش فالوور

فعالیت صحیح ، درج پست و استوری و همچنین و محتوای ارزشمند همگی خود به خود باعث افزایش فالوور می‌شوند.

رویکرد های مدیریت پیج اینستاگرام

همانطور که شاید بدانید برای دیده شدن و همچنین فروش بیشتر و جذب کاربر در  یک پیج بیزینسی باید به صورت کاملا متفاوتی نسبت به فعالیت در پیج شخصی رفتار کنیم. در ادامه نکاتی را در این مورد بررسی خواهیم کرد.

تقویم زمانی محتوا

یکی از مهمترین نکات در مدیریت پیج اینستاگرام داشتن تقویم زمانی محتوا است. برای این که شما بتوانید به صورت منظم پست و استوری در پیج خود منتشر کنید بهترین کار این است که از قبل موضاعات و محتواهایی که می خواهید درج کنید را تولید کرده باشید داشتن تقویم زمانی محتوا به شما کمک می کند تا در اول هر ماه، موضوعات هر روز را انتخاب کنید و با برنامه ریزی محتوای آن را  آماده کنید تا در زمانی که مشخص کردید استوری و یا پست خود را منتشر کنید.

هشتگ گذاری مناسب

هشتگ گزاری یکی از مهمترین بخش ها در مدیریت پیج اینستاگرام است چرا که کاربران هدفمند شما از طریق آنها به شما خواهند رسید و خواهان استفاده از خدمات شما می باشد انتخاب هشتگ مناسب محتوای پست شما می تواند کمک شایانی به رشد صفحه شما کند. این نکته را فراموش نکنید که حتما از هشتگ های مرتبط استفاده کنید برای مثال فرض کنید پست شما مربوط به مراقبت های پوستی است طبیعتا نباید از هشتگ فروش مانتو که کاملا بی ربط ولی سرچ بیشتری دارد استفاده کنید با این کار اولا هیچ ورودی نخواهید داشت و دوما اگر کسی هم پست شما را ببیند هیچ تعاملی برقرار نمی کند (هیچ لایک، کامنت و اشتراک گذاری صورت نمی گیرد) و سریع صفحه را ترک می کند. و حتی ممکن است با انتخاب گزینه Don’t Show for this hashtag به اینستاگرام اطلاع دهند که این پست مناسب این هشتگ نیست.

تولید محتوا اختصاصی

از نظر صاحبان کسب و کار کم اهمیت ترین بخش در مدیریت اینستاگرام تولید محتوا اختصاصی است، باید بگوییم که تولید محتوا اختصاصی به شما کمک میکند که از طریق کاربرانی که دارید در پیج اینستاگرامی خود تبلیغات رایگان انجام دهید.

ارائه محتوای ارزشمند با طرح های اختصاصی  می تواند به کاربران شما این موضوع را گوشزد کند که شما برای آنها ارزش قائل هستید و برای جذب آن ها وقت می گذارید. کاربران دوست دارند که یک محتوا اختصاصی ببینند نه محتواهایی که صرفا از صفحات دیگر کپی کردید و در پیج خود درج کردید بنابراین ارائه محتوا اختصاصی ی تواند بسیاری از کاربران شما که تردیدی برای استفاده از خدمات یا خرید از فروشگاه شما دارند برطرف کند و  پیج شما را به جای رقیبانتان انتخاب می کنند.

شناخت و آنالیز کاربر

در ابتدا شما به عنوان یک مدیر پیج  بیزینسی باید بدانید که کاربران هدف شما چه سنی داردند؟ از کدام شهر هستند و جنسیت آنها چیست با این کار شما متوجه خواهید شد که ساعت مناسب برای انتشار پست چه زمانی است و مخاطبین شما چه طرح هایی را می پسند و یا به چه موضوعاتی علاقمند هستند. 

پاسخگویی به کامنت و دایرکت

یکی از سخت‌ترین فعالیت ها و  مهمترین در مدیریت پیج اینستاگرام  که زمان برهم می باشد پاسخ گویی به کامنت و دایرکت ها می باشد. مشتریان شما همواره خواهان پاسخگویی سریع از شما هستند تا بتوانند تصمیم خود را برای استفاده از خدمات شما داشته باشند. ایجاد تعامل با کاربران به شما امکان ارتقا مشکلات شما را می دهد.حتما در پاسخ گویی در کامنت کاربر مورد نظر خود را تگ کنید.

بالا بردن نرخ تعامل

یکی از نکات قابل توجه در مدیریت پیج اینستاگرام که نباید از آن قافل بود  ایجاد تعامل با کاربران است . هر چقدر کاربران و مخاطبین با شما احساس صمصمی تر و راحت تری داشته باشند نرخ تعامل پیج شما بیشتر می شود و باعث جذب مخاطب بیشتری در پیج شما می شود.

بررسی رقبا

همواره رقبای خود را برسی کنید تا بتوانید از نکات منفی و مثبت آنها برای هرچه بهتر بودند استفاده کنید. و متوجه شوید آن ها از چه طریقی کاربران را جذب می کنند و چه محتوا هایی را تولید می کنند فقط حواستان را جمع کنید که کپی نکنید

طراحی گرافیکی پست وقالب پیج

استفاده از طرح های گرافیکی جذاب متناسب با فعالیت شما می تواند زمانی  که کاربران  وارد پیج شما شوند جذب پیج شما شوند همچنین  استفاده متناسب از طرح های گرفیکی و رنگ سازمانی شما می تواند در ذهن کاربران ثبت شوند و هر زمان مثلا رنگ بنفش را ببینند آن ها را  یاد اف آر اورجینال  و لوگو آن بی اندازد.

اهمیت کپشن نویسی

اهمیتی کپشن نویسی در مدیریت پیج اینستاگرام را جدی بگیرید به جز محتوای جذابی که باید تولید کنید باید طوری کپشن بنویسید که مخاطب را درگیر کند و آنها را ترغیب کند تا برای پست شما کامنت بگذارد.

اهمیت تبلیغات

تبلیغات در اینستاگرام را جدی بگیرید.در کنار اهمیت محتوا تبلیغات اصولی باعث رشد پیج شما می شود توجه داشته باشید که  هر تبلیغی مناسب پیج شما نمی باشد چه بسا بسیاری از انواع تبلیغات می توانند به ضرر پیج اینستاگرام شما باشند.

برخی از سوالات شما

Consulting rafiki

شاید صدها پیج شبیه به نوع فعالیت شما در اینستاگرام وجود داشته باشد و طبیعتا شما خیلی از آنها را نمی شناسید برای دیده شدن با انتخاب روش تبلیغات اصولی می توانید کاربرانی را جذب کنید که هدفمند باشند و متناسب با فعالیت شما جذب پیج اینستاگرام شما شوند.

مدیریت پیج اینستاگرام ، به مجموعه فعالیت هایی  گفته می شود که نیاز شما برای صرف زمان زیاد برای اداره صفحه اینستاگرامتان  را کاهش  و به شما جهت رشد کسب و کارتان  کمک می کند

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات رایج مدیریت پیج اینستاگرام اضافه کردن فالور فیک به صفحه اینستاگرام برای کسب اعتبار است فالوور فیک بدرد کسانی می خورد که می خواهند راه صد ساله را یک شب طی کنند اما غافل از این که این کار هیچ اعتباری به پیج بیزنسی شما اضافه نمی کند . در اپدیت جدید اینستاگرام ، پست گذاشته شما به 20 درصد کربران شما نمایش داده می شود . اگر این تعداد کاربر که پست شما راه مشاهده می کنند اگر فیک باشند و هیچ اکشنی نسبت به این پست نداشته باشند موجب می شود که امتیاز صفحه اینستاگرام شما کم شود و دیگر پست ها برای مابقی کاربران نمایش داده نشود.

با ایجاد قالب اختصاصی در پیج خود شخصیتی جدا از مابقی رقبا می شوید. با این کار برندسازی در پیج شما شکل می گیرد. رنگ و مدل ایجاد شده برای قالب پست و استوری اینستاگرام باید متناسب با فعالیت شما باشد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها